Tentamensschema
4 min läsning

Tentamensschema för tentamenvärdar

2020

Juli

 Ansv.  Datum  Tid  Lokal Kurs/moment  Antal 
        Senast ändrad 2020-07-06 kl 14:03  
           
28          
ahu Fre 10 9-13 Examinationsrum 02 Idrottspsykologi (GIH2A6) 3
           
           
           

 

Augusti

 Ansv.  Datum  Tid  Lokal Kurs/moment  Antal 
           
33          
alt Mån 10 17-18.30 --- Portugisiska (PR1018) --
alt Mån 10 17-19 -- Portugisiska (PR1019) --
alt Mån 10 17-19 -- Portugisiska (PR1023) --
           
aat Lör 15 13-16 Examinationsrum 02 Italienska (GIT247) ca 10
           
34          
jmd
Mån 17 9-13 Examinationsrum 02 Naturorienterande ämnen (MNV1035) ca 4
mst Mån 17 9-13 Examinationsrum 04 Franska (GFR2A8, FR1050, FR1087) ca 13
nht Mån 17 9-13 Examinationsrum 13 Franska (GFR27E, GFR27N) ca 2
kan Mån 17 14-17 Examinationsrum 06,07 Engelska (EN1103, EN1086) (2 delar,60 min 20 rast,100min ca 15
lbg Mån 17 13-16.30 Examinationsrum 08 Arabiska II (AR1021) ca 10
lbg Mån 17 13-16.30 Examinationsrum 09 Arabiska III (AR1026) ca 5
lbg Mån 17 13-16.30 Examinationsrum 10 Arabiska IV (AR1026) ca 3
lbg Mån 17 13-16.30 Examinationsrum 11 Arabiska grammatik (AR2010) ca 3
           
bba Tis 18 9-12.30 Examinationsrum 02 Arabiska 1 (AR1018) ca 13
igr Tis 18 9-13 Examinationsrum 04 Socionomprog T2 (SO1046) ca 10
mpa Tis 18 9-14.30 Examinationsrum 05 Flervariabelanalys (MD2022, MD20226, MD1111) ca 2
igr Tis 18 9-13 Examinationsrum 07 Samhällsvet T1 (SO1019) ca 10
           
hwl, msp Ons 19 9-12 C239, Fö 6 SSK T4 (GVÅ25T, VÅ2021) ca 35
mcn Ons 19 9-14.30 Examinationsrum 03 Matematik 2b (MD2018, MD2019) ca 3
mpa Ons 19 9-14.30 Examinationsrum 04,05 Geometri (GMD2AR, MD1102, MC1062) ca 15
mar Ons 19 9-14 Examinationsrum 07 Skolväsendets historia (PG1052) ca 15
all Ons 19 17.30-20.30 Examinationsrum 02 Franska (GFR27E, GFR27R) ca 5
cld Ons 19 17.30-19.30 Examinationsrum 08 Franska (GFR27Q) ca 2
           
mhe Tor 20 9-14.30 Examinationsrum 02 Algebra,sannolikhet MD1090, MD1100) ca 5
mpa Tor 20 9-14.30 Examinationsrum 04 Diskret matematik (MD2022, MD2024,MD1111) ca 3
ene Tor 20 9-12 Examinationsrum 05 Kardiologi (MC2023) ca 1
ene Tor 20 9-12 Examinationsrum 06 Akutmedicin (MC2024) ca 2
ene Tor 20 9-12 Examinationsrum 07 Kardiologi (GMC2AG) ca 2
jlm Tor 20 9-13 Examinationsrum 08 Internationella relationer (SK1057)Campus ca 2
chm Tor 20 14-18 C239 Organisation (FÖ1044) ca 20
           
jlm Fre 21 9-12.30 Examinationsrum 02 Internationella relationer (SK1057) online ca 2
mcn Fre 21 9-14.30 Examinationsrum 04 Envaribelanalys (MD1062, MD1105, MD1109) ca 13
mhe Fre 21 9-14.30 Examinationsrum 06 Algebra (GMD2AR, MD1104) ca 8
eod Fre 21 9-14 Examinationsrum 07 Svenska språket (SS1054, SS1056) ca 6
mpa Fre 21 9-14.30 Examinationsrum 08 Differentialekvationer och tramsformer (MD1111, MD2022, MD2023) ca 5
mhe Fre 21 9-14.30 Examinationsrum 09 Matematik för lärare (MD1090, MD1100) ca 5
cta Fre 21 9-13 Examinationsrum 10 SSK T6 (VÅ2029) ca 8
mhb Fre 21 14-18 Fö 6 Dsk T1 (MC3027) ca 5
mfu Fre 21 14-18 Fö 6, C239 I lekens värld (PG1091) ca 38
           
vnw Lör 22 9-12 Examinationsrum 02 Italienska (IT1034) ca 10
           
35          
ahs Mån 24 9-14.30 Examinationsrum 02,03 Matematik 2a (MD2016, MD2017) ca 14
anj Mån 24 9-13 Examinationsrum 05 Svenska 1 för grundlärare (SV1042, SV1043, GSV28M, GSV28N) ca 14
mar Mån 24 17-20 Examinationsrum 06 Franska (FR1077, GFR2AB) ca 8
           
afi, lkr Ons 26 9-13 Examinationsrum 02 Dsk T2 (VÅ3098) ca 3
           
isp Tor 27 9-14 Examinationsrum 02, 03 Matematik 1b (MD1057, MD1058, MD1090, MD1100) ca 20
           
mhb Fre 28 9-13 C102 Dsk T1 (MC3027) ca 2
           

 

September 2020

 Ansv.  Datum  Tid  Lokal Kurs/moment  Antal 
           
39          
mfu Ons 23 9-13 C102, C239 I lekens värld (GPG2DS) ca 40
           
ene Fre 25 9-13 C102, C239, C339, C227 SSK T3 (VÅ1053) ca 60
           
40          
anj Mån 28 9-13 Examination A, B, C, D, E Svenska 2 (SV1044, SV1045, SV1030, SV1031) ca 75
           

 

Oktober 2020

 Ansv.  Datum  Tid  Lokal Kurs/moment  Antal 
           
40          
tfl Fre 2 9-12 C102, C239 Ljud- & musikproduktion (GLP2FZ) ca 45
ahs Fre 2 9-14 Fö 6 Matematik 1a MD1046, MD1047) ca 22
igr Fre 2 9-13 Examinationsrum A, B, C Samhällsvet T1 (SO1019) ca 39
           
42          
hwl Ons 14 9-12 C102,C239, C339 SSK T4 (GVÅ25T, VÅ2021) ca 40
           
43          
rda Mån 19 14-18 C102, C239 Sport management (GFÖ2FF) ca 45
           
maae Tis 20 9-13 C102 Fysioterapi, smärta (AMC243, MC3024)) ca 7
           
hwl Fre 23 9-12 C102, C239, C339, Fö6, C227 SSK T2 (MD1079) 90
           
aat Lör 24 9-12 Examinationsrum A,B, C, D, E Italienska (GIT247) ca 70
           
           

 

November 2020

 Ansv.  Datum  Tid  Lokal Kurs/moment  Antal 
           
45          
mfu Mån 2 9-13 C102 I lekens värld (GPG2DS) ca 5
anj Mån 2 9-13 Examiniationsrum  C Svenska 2 (SV1044, SV1045, SV1030, SV1031 ca 10
gco Mån 2 18-20 Examiniationsrum  A Italienska (GIT26V) ca 12
           
mku Tor 5 9-13 C102, C239 Samhällsvet T1 (SO1034) ca 50
           
jar Fre 6 9-14 C102, C239 Barns utveckling (MD1110) ca 40
allj Fre 6 9-13 C239, C339, Fö6, C319, C227 SSK T3 (VÅ1053) ca 80
igr Fre 6 15-19 Examiniationsrum  A, B, C, D, E, F, G  Socionomprog T1 (SO1045) ca 80
           
agi Lör 7 9-12 Examiniationsrum  A, B Italienska (IT1034) ca 28
igr Lör 7 9-13 Examiniationsrum E, F  Samhällvet T1 (SO1019) ca 20
           
47          
aat Tors 19 18-21 Examiniationsrum  A, B, C Italienska (GIT247) ca 30
           
ene Fre 20 9-13 C102, C239, C339, C227 SSK T3 (VÅ1053) ca 70
           
48          
agi Tor 26 18-21 Examiniationsrum  A Italienska (IT1034) ca 12
           
mhb Fre 27 9-13 C102 Dsk T1 (MC3027) ca 20
           

 

December 2020

 Ansv.  Datum  Tid  Lokal Kurs/moment  Antal 
           
49          
gco Tor 3 18-20 Examiniationsrum  A, B Italienska (GIT2E9) ca 24
           
hwl Fre 4 9-12 C102, C239, C339, C227 SSK T2 (MC1079) ca 50
jar Fre 4 9-14 Fö 6 Barns utveckling (MD1110) ca 4
           
50          
gco Mån 7 18-20 Examiniationsrum  A Italienska (GIT26V) ca 6
vnw Mån 7 18-21 Examiniationsrum  C Italienska (IT2008) ca 9
           
51          
gco Tis 15 18-21 Examiniationsrum  A, B Italienska (IT1031) ca 20
           
ene Ons 16 9-12 C102 Arytmi (MC2025) ca 20
           
ene Tor 17 9-12 C102 Akutmedicin (MC2024) ca 20
           
mku Fre 18 9-13 C102 Samhällvet T1 (SO1034) ca 25
           
agi Lör 19 9-12 Examiniationsrum  A, B Italienska (IT1034) ca 20
igr Lör 19 9-13 Examiniationsrum E, F, G Socionomprog T1 (SO1045) ca 39
           
52          
aat Mån 21 18-21 Examiniationsrum  A, B, C, D Italienska (GIT247) ca 55
vnw Mån 21 18-21 Examiniationsrum  F Italienska (GIT26W) ca 12
           
           

 

2021

Januari 2021

 Ansv.  Datum  Tid  Lokal Kurs/moment  Antal 
           
1          
vnw Mån 4 18-21 Examiniationsrum  A Italienska (GIT26W) ca 4
vnw Mån 4 18-21 Examiniationsrum  C Italienska (IT2008) ca 4
           
agi
Tor 7 18-21 Examiniationsrum  A Italienska (IT1034) ca 12
           
aat Lör 9 9-12 Examiniationsrum  A, B Italienska (GIT247) ca 20
           
2          
gco Tis 12 18-21 Examiniationsrum  A Italienska (IT1031) ca 12
           
gco Ons 13 18-20 Examiniationsrum  A Italienska (GIT2E9) ca 12
           
3          
igr Lör 23 9-13 Examiniationsrum  A, B Socionomprog T1 (SO1045) ca 20
           
Senast granskad: