2018

Augusti

 Ansv.  Datum  Tid  Lokal Kurs/moment  Antal 
        Senast ändrad 2018-08-20 kl 16:10  
           
34          
* Mån 20 9-13 C102 Socionomprog T2 (SO1046) 9
* Mån 20 9-13 (9-15 +2h resursrummet) C102 Samhällsvet T1 (SO1019) 20
* Mån 20 9-14 C102 Matematik 2a (MD2016, MD2017, MD1090, MD1100) 4
* Mån 20 18-21 (+1h) Examinationsrum 02 Italienska (IT1020) 11
           
* Tis 21 9-12:30 Examinationsrum 03 Arabiska (AR1018, AR1001) 10
* Tis 21 17.30-20.30 Examinationsrum 02 Franska (FR1094, FR1096) 4
           
* Ons 22 9-13 C102 Dsk T1 (MC3027) 3
* Ons 22 9-13 C102 Dsk T1 (MC3016) 1
* Ons 22 9-14 C102 Abstrakt algebra (MD2011) 0
* Ons 22 9-13 C102 Idrottstränarprog T2 (IH1130) 1
* Ons 22 9-14 C102 Förvaltningsrätt (RV1049) 8
* Ons 22 18-21 Examinationsrum 02 Italienska (IT1018) 6
           
* Tor 23 9-14 C102 Matematik 2b (MD2018, MD2019, MD1090, MD1100) 9
* Tor 23 9-14 C102 Matematik 1b (MD1057, MD1058) 6
* Tor 23 9-14 C102 Tal- & tals egenskaper (MD1054, MD1062) 0
* Tor 23  9-13 (C235) C102 Ekonomistyrning A (FÖ1069, FÖ1043, FÖ1009) 24
* Tor 23 9-12.30 Examinationsrum 02 Arabiska (AR1021) 2
           
* Fre 24 8-12 C239 SSK T6 (VÅ2029) riksprov 10
* Fre 24 9-13 C102 Naturorienterande ämnen (NV1035) 1
* Fre 24 9-12 C102 Franska (FR1095, FR1083, FR1096) 1
* Fre 24 9-13 (+2h C235) C102 Svenska 1 för grundlärare (SV1042, SV1043, SV1029) 14
* Fre 24 9-14  C102 Geometri (MD1090) 0
* Fre 24 9-14 C102 Algebra (MD1062, MD1053) 0
* Fre 24 9-14 C102 Idrottspsykologi (IH1131) 1
* Fre 24 9-13 C102 Högskolan i Gävle, M. Bäckrud 1
  Fre 24 9-13 C102 Högskolan i Gävle, T. Gesslin 1
           
* Lör 25 9-13 C102 Juridik för detaljhandel (RV1057) --
           
35          
* Mån 27 9-12 C102 Engelska (EN1086, EN1103, EN1112) 4
* Mån 27 9-13 Examinationsrum 02 Skolväsendets historia (PG1052) Efternamn A-J 7
* Mån 27 9-13 Examinationsrum 03 Skolväsendet historia (PG1052) Efternamn K-Ö 8
           
* Tis 28 17-20 Examinationsrum 02 Franska (FR1093, FR1090) 2
           
msc Ons 29 9-13 C102 Ekonomistyrning (FÖ1069) 12
her Ons 29 9-13 C102 Maskin & energiingenjör T1 (EG1003) 0
           
beo Tor 30 14-18 C102 Vetenskap & metod (FÖ1067) 39
mar Tor 30 9-12 Examinationsrum 02 Franska (FR1077) 5
           

September

 Ansv.  Datum  Tid  Lokal Kurs/moment  Antal 
           
36          
msp Tor 6 9-12 C102 SSK T4 (VÅ2021) ca 30
           
ahu Fre 7 9-14 C102 Sociologi II (SO1039) ca 5
           
39          
srm Mån 24 9-13 C102 Naturorienterade ämnen (NV1035) ca 5
           
tfl Fre 28 9-12 C102 Ljudproduktion (LP2009, LP2010) ca 42
ene Fre 28 9-13 C239, C339 SSK T3 (VÅ1053) ca 55
           

Oktober

 Ansv.  Datum  Tid  Lokal Kurs/moment  Antal 
           
40          
smk Tis 2 9-12 C102, C239, C339, C237 SSK T1 (VÅ1061, VÅ1048) ca 120
ehw Tis 2 13-16 C102 Tränarprogrammet T2 (IH1139, IH1140) ca 10
           
lgt Tor 4 8.30-9.30 C102, C339, Fö6, C237, C319, C327, C237 SSK T2 (GMC22h, MC1073) ca 180
pnl Tor 4 10.30-14.30 C102, C339 Socionomprog T1 (SA1045) ca 65
ahs Tor 4 10.30-15.30 C339 Matematik (MD1046, MD1047, MD1090, MD1100) ca 15
           
msp,igr Fre 5 9-13 C102, C239 Samhällsvet T1 (SO1019) ca 50
anj Fre 5 9-13 C239 Svenska 1b för grundlärare (SV1030, SV1031) ca 5
sfk Fre 5 9-13 Fö 6 Svenska 2 för grundlärare (SV1044, SV1045) ca 40
lgt Fre 5 14-18 C102, C339, C239, Fö6, C237 SSK T2 (GMC22h, MC1073) ca 90
           
41          
gco Tor 11 18-20 Examinationsrum 02,03 Italienska (IT1030) ca 30
           
42          
hnl Tis 16 9-13 C102, Fö 6, C237 Ekonomprog T2 & sport management T2, Vetenskap och metod (FÖ1067) ca 75
           
cld Fre 19 17-20 Examinationsrum 02,03,04 Franska (FR1074) ca 38
           
43          
aat Lör 27 9-12 Examinationsrum 02,03,04,05,06 Italienska (IT1020) ca 80
           
44          
agi Mån 29 18-21 Examinationsrum 02,03,04 Italienska (IT1034) ca 35
           

November

 Ansv.  Datum  Tid  Lokal Kurs/moment  Antal 
           
45          
taa Mån 5 9-13 M2062, 3D-lab Intro rörlig bild (BQ1067) ca 35
gco Mån 5 18-19.30 Examinationsrum 02 Italienska (IT1024) ca 13
           
mhe Ons 7 9-14 C102 Matematik (MD1090, MD1100) ca 5
           
hwi Tor 8 9-12 C102, Fö6, C227 SSK T2 (MC1079) ca 50
smk Tor 8 13-16 C102, C339, Fö 6 SSK T1 (VÅ1048, VÅ1061) ca 80
cvp Tor 8 9-14 Examinationsrum 02,03,04,05,06 Svenska språket (SS1050, SS1058) ca 90
           
jar Fre 9 9-14 C102 Barns utveckling & lärande (MD1110) ca 25
mcn Fre 9 9-14 C102 Matematik för lärare (MD1111) ca 20
igr Fre 9 9-13 C239, C339 Socionomprog T1 (SO1045) ca 70
jeu Fre 9 15-19 C102, C239, C339 SSK T3 (VÅ1053) ca 140
cld Fre 9 17-20 Examinationsrum 02 Franska (FR1074) Omtenta ca 10
           
hnl Lör 10 9-13 C102, C239, C339 Vetenskap & metod (FÖ1067) ca 90
lav Lör 10 9-14 C102, Fö 6 Samhällsvet T1 (SO1034) ca 60
           
46          
cta Ons 14 8-12 C102, C239 SSK T6 (NKSE VÅ2029) ca 65
           
msp Tor 15 9-12 C102 SSK T4 (VÅ2021) ca 40
gco Tor 15 18-20 Examinationsrum 02 Italienska (IT1030) ca 13
           
jmd Fre 16 9-13 C102 Naturorieterande ämnen (MV1035) ca 5
trf Fre 16 9-14 C102 Barnmorskeprog T1(SR3009) ca 15
           
47          
kan Mån 19 13-16 C102 Engelska (EN1086, EN1103) ca 30
agi Mån 19 18-21 Examinationsrum 02 Italienska (IT1034) ca 13
           
hnl Tor 22 9-13 C102 Ekonomprog T2 och Sport Management T2 Vetenskap och metod (FÖ1067) ca 35
aat Tor 22 18-21 Examinationsrum 02,03 Italienska (IT1020) ca 26
           
igr Lör 24 9-13 C102 Samhällsvet T1 (SO1019) ca 20
           
48          
hwl Fre 30 9-12 C102, C239 SSK T2 (MC1079) ca 50
           

December

 Ansv.  Datum  Tid  Lokal Kurs/moment  Antal 
           
49          
agr Tor 6 9-13 C102 Smärta (MC3023) ca 3
gco Tor 6 18-19.30 Examinationsrum 02 Italienska (IT1024) ca 6
           
jar Fre 7 9-14 C102 Barns utveckling & lärande (MD1110) ca 3
           
50          
lgt Tor 13 9-10 C102, C239, FÖ6, C337 SSK T1 (MC1072) ca 100
           
cta Fre 14 8-12 C102 SSK T6 (NKSE VÅ2029) ca 20
mcn Fre 14 8-13 C239 Matematik för lärare (MD1111) ca 5
lgt Fre 14 14-18 C102, C239, C339, Fö6, C337 SSK T1 (MC1072) ca 100
cld Fre 14 17-20 Examinationsrum 02,03,04 Franska (FR1074) ca 39
cld Fre 14 17-20 Examinationsrum 06 Franska  (FR1081) ca 13
           
aat Lör 15 9-12 Examinationsrum 02,03,04,05 Italienska (IT1020) ca 50
           
51          
mar Mån 17 17-20 Examinationsrum 02,03 Franska (FR1077) ca 26
agi Mån 17 18-21 Examinationsrum 05, 06 Italienska (IT1034) ca 20
           
jeu Tis 18 9-13 C102, C239 SSK T3 (VÅ1053) ca 70
vnw Tis 18 9-12 Examinationsrum 02 Italienska (IT1027) ca 5
vnw Tis 18 18-19.30 Examinationsrum 04 Italienska (IT1024) ca 13
gco Tis 18 18-21 Examinationsrum 06, 07 Italienska (IT1031) ca 26
           
vnw Ons 19 18-21 Examinationsrum 02,03 Italienska (IT1032) ca 30
           
hwl Tor 20 9-12 C102 SSK T4 (VÅ2021) ca 40
           
hnl Fre 21 9-13 C102, C239 Ekonomprog T2 & Sport Management T2 Vetenskap & metod (FÖ1067) ca 50
cld Fre 21 17-20 Examinationsrum 02,03 Franska (FR1093) ca 20
           
igr Lör 22 9-13 C102 Socionomprog T1 (SO1045) ca 15
           

Januari 2019

 Ansv.  Datum  Tid  Lokal Kurs/moment  Antal 
           
2          
aat Mån 7 18-21 Examinationsrum 02,03 Italienska (IT1020) ca 26
agi Mån 7 18-21 Examinationsrum 05 Italienska (IT1034) ca 10
           
kan Tor 10 9-12 C102 Engelska (EN1086, EN1103) ca 5
vnw Tor 10 18-21 Examinationsrum 02 Italienska (IT1027) ca 6
           
3          
vnw Mån 14 18-19.30 Examinationsrum 02 Italienska (IT1024) ca 5
           
vnw Tis 15 18-21 Examinationsrum 02 Italienska (IT1031) ca 13
           
cld Ons 16 17-20 Examinationsrum 02 Franska (FR1093) ca 6
vnw Ons 16 18-21 Examinationsrum 04 Italienska (IT1032) ca 13
           
cld Fre 18 17-20 Examinationsrum 02 Franska (FR1074) ca 12
           

Februari 2019

 Ansv.  Datum  Tid  Lokal Kurs/moment  Antal 
           
           
Senast uppdaterad: