2018

Maj

 Ansv.  Datum    Tid  Lokal Kurs/moment  Antal 
          Senast ändrad 2018-05-23 kl 16:17  
             
21            
* Ons 23   18-21 Examinationsrum 02 Italienska (IT1029) 4
* Ons 23   18-21 Examinationsrum 05 Italienska (IT1026) 5
             
* Tor 24   10-12 Examinationsrum 02 Kinesiska (KI1036) 10
* Tor 24   18-20 Examinationsrum 02 Kinesiska (KI1036) 9
             
* Fre 25   9-13 C102 Medicinsk baskurs (MC1076) 0
* Fre 25   9-13 C102 Dsk T2 (VÅ3098) 0
* Fre 25   9-14 (+2,5h) Examinationsrum 02 Svenska språkets struktur (SS1050, SS1058) Efternamn A-Max 13
* Fre 25   9-14 Examinationsrum 03 Svenska språkets struktur (SS1050, SS1058) Efternamn Mun-Ö 13
             
22            
* Mån 28   9-13 C102 Naturorienterade ämnen (NV1035, NV1032) 2
* Mån 28   9-13 C102 Svenska för int.studenter (SS1063) 7
* Mån 28   17-20 Examinationsrum 02 Franska (FR1077, FR1087) Efternamn A-F 9
* Mån 28   17-20 Examinationsrum 03 Franska (FR1077, FR1087) Efternamn G-L 8
* Mån 28   17-20 Examinationsrum 04 Franska (FR1077, FR1087) Efternamn M-Ö 10
             
* Tis 29   9-14 C102 Matemtik för lärare (MD1090, MD1100) 2
* Tis 29   9-14 C102 Matematik 2b (MD2018, MD2019) Efternamn A-R 19
* Tis 29   9-14 C102 LTH I. Sjögren 1
* Tis 29   9-14 C239 Matematik 2b (MD2018, MD2019) Efternamn S-Ö 12
* Tis 29   9-13 C239 Barnmorsk.prog T1 (SR3010) 8
* Tis 29   9-12 M2062 Manus T2, Grafisk design T4 (BQ1067) 13
* Tis 29   9-12.30 Examinationsrum 02 Arabiska (AR1018) Efternamn A-D 12
* Tis 29   9-12.30 Examinationsrum 03 Arabiska (AR1018) Efternamn E-M 12
* Tis 29   9-12.30 Examinationsrum 04 Arabiska (AR1018) Eftternamn N-Ö 13
* Tis 29   17.30-20.30 Examinationsrum 02 Franska (FR1080) Efternamn A-H 8
* Tis 29   17.30-20.30 Examinationsrum 03 Franska (FR1080) Efternamn I-Ö 9
* Tis 29   18-21 Examinationsrum 05 Kinesiska (KI1028) Efternamn A-L 10
* Tis 29   18-21 Examinationsrum 06 Kinesiska (KI1028) Efternamn L-Ö 9
             
* Ons 30   9-13 C102 Samhällsvet T2(NA1040) Efternamn A-K 28
* Ons 30   9-13 C339 Samhällsvet T2 (NA1040) Efternamn L-Ö 23
* Ons 30   9-13 C339 Idorttsjuridik (RV1017) 1
* Ons 30   9-13 C339 Juridik detaljhandel (RV1057) 1
* Ons 30   10-12 Examinationsrum 02 Kinesiska (KI1040) Efternamn A-L 8
* Ons 30   10-12 Examinationsrum 03 Kinesiska (KI1040) Efternamn M-Ö 9
* Ons 30   18-20 Examinationsrum 05 Kinesiska (KI1040) Efternamn A-H 12
* Ons 30   18-20 Examinationsrum 06 Kinesiska (KI1040) Efternamn I-M 10
* Ons 30   18-20 Examinationsrum 07 Kinesiska (KI1040) Efternamn N-Ö 10
* Ons 30   18-21 Examinationsrum 02 Italienska (IT1018) 13
             
* Tor 31   9-14 C102, C239 Socionomprog T2 (RV1046) Efternamn A-R 35
* Tor 31   9-14 C239 Socionomprog T2 (RV1046) Efternamn S-Ö 17
* Tor 31   9-14 C239 Matematik 2a (MD2016, MD2017) 4
* Tor 31   9-14 C239 Geometri (MD1102, MD1099) 5
* Tor 31   9-14 C239 Geometri (MD1062) 0
* Tor 31   9-14 C239 Differentialekvationer & transformer (MD2023, MD1022) 0
* Tor 31   9-14 C239 Högskolan Gävle, M. Bäckrud 1
  Tor 31   9-14 C239 Högskolan Gävle. E. Supinen 1
* Tor 31   9-14 Examinationsrum 02 Svenska som andraspråk (SS1054, S1056) Efternamn A-J 10
* Tor 31   9-14 Examinationsrum 03 Svenska som andraspråk (SS1054, SS1056) Efternamn K-R 10
* Tor 31   9-14 Examinationsrum 04 Svenska som andraspråk (SS1054, SS1056) Efternamn S-Ö 11
* Tor 31   9-14 C102 Svenska som andraspråk (SS1054, SS1056) 2
             

Juni

 Ansv.  Datum  Tid  Lokal Kurs/moment  Antal 
           
22          
* Fre 1 9-12 C102 Franska (FR1095, FR1090, FR1091, FR1096) 1
* Fre 1 9-14 C339 Matematik för lärare (MD1090, MD1100) 0
mgn Fre 1 9-12 C339 Tränarprogrammet T4  (IH1132) 13
mpa Fre 1 9-14 C339 Diskret matematik (MD2024, MD2022) 3
  Fre 1 9-14 C339 Högskolan Gävle, E. Suppinen 1
mar Fre 1 9-13 Examinationsrum 02,03,04 Skolväsendets historia (PG1052) 32
msc Fre 1 14-18 C102, C239, Fö6 Ekonomistyrning (Ekonomprog T1, Sport management (FÖ1069) 72
           
23          
kan Mån 4 9-12 C102 Engelska (EN1086, EN1103) ca 20
ahs Mån 4 9-14 C102 Matematik (MD1046, MD1047, MD1090, MD1100) ca 25
fhl Mån 4 9-13 C102 Tränarprogrammet (IH1126) 1
joe Mån 4 9-13 C102 I lekens värld (PG1091) ca 3
hwl Mån 4 9-12 C102, C239 SSK T3 (MC1079, MC1074) ca 60 
           
cld Tis 5 17-20 Examinationsrum 02, 03 Franska (FR1093, FR1090) ca 20
           
mgn Tor 7 9-13 C102, C239, C339, Fö 6 SSK T2 (MC1072, MC1064) 150
           
fhl Fre 8 9-13 C102 Tränarprog T2 (IH1130, IH1126) ca 5
isp Fre 8 9-14 C102 Matematik 1b (MD1057, MD1058, MD1090) ca 30
pnl Fre 8 9-13 C102 Socionomprog T6 (SA2017) ca 2
  Fre 8 9-14 C102 Mälardalens högskola ca 6
           
24          
all Mån 11 17.30-20.30 Examinationsrum 02, 03 Franska (FR1094) ca 18
           
agr Tor 14 9-12 C102 Fysisk aktivitet (MC3025) ca 3
mjf Tor 14 9-13 C102 Svenska för int. studenter (SS1061) ca 3
           
ahu Fre 15 9-13 C102 Socionomprog T4 (SO1039) ca 10
ahu Fre 15 9-13 C102 Idrottpsykologi (IH1131) ca 5
cld Fre 15 17-20 Examinationsrum 02 Franska (FR1075) ca 5
mtj Fre 15 17.30-20.30 Examinationsrum 03 Franska (FR1080) ca 10 
           
25          
lkh Ons 20 9-13 C102 Svenska för int. studenter (SS1063) ca 5
           
26          
mgn Tis 26 9-12 C102 Näringslära (IH1132) ca 4
           

Juli

 Ansv.  Datum  Tid  Lokal Kurs/moment  Antal 
           
           

Augusti

 Ansv.  Datum  Tid  Lokal Kurs/moment  Antal 
           
33          
agi Mån 13 18-21 Examinationsrum 02 Italienska (IT1018) ca 1
           
gco Tis 14 18-21 Examinationsrum 02 Italienska (IT1025) ca 1
           
ake Ons 15 9-14 C102 Statistik & sannolikethetslära (MD1062, MD1070) ca 1
mhb Ons 15 9-13 C102 Dsk T1 (MC3027) ca 1
mhb Ons 15 9-13 C102 Dsk T1 (MC3016) ca 1
maak Ons 15 9-13 C102 Samhällsvet T2 (NA1040) ca 5
mpa Ons 15 9-14 C102 Diskret matematik (MD2024) ca 1
mpa Ons 15 9-14 C102 Geometri (MD1062) ca 1
mpa Ons 15 9-14 C102 Geometri (MD1102, MD1099) ca 1
gco Ons 15 18-21 Examinationsrum 02 Italienska (IT1029) ca 1
           
mpa Tor 16 9-14 C102 Diffentialekvationer & transformer (MD2022, MD2023) ca 1
vnw To 16 18-21 Examinationsrum 02 Italienska 1026) ca 1
           
mku Fre 17 9-13 C102 Samhällsvetarprog (SO1037) ca 20
           
34          
igr Mån 20 9-13 C102 Socionomprog T2 (SO1046) ca 10
igr Mån 20 9-13 C102 Samhällsvet T1 (SO1019) ca 10
aat Mån 20 18-21 Examinationsrum 02 Italienska (IT1020) ca 2
           
all Tis 21 17.30-20.30 Examinationsrum 02 Franska (FR1094) ca 2
           
mhb Ons 22 9-13 C102 Dsk T1 (MC3027, MC3016) ca 2
           
srm Fre 24 9-13 C102 Naturorienterande ämnen (NV1035) ca 1
mtj Fre 24 9-12 C102 Franska (FR1095) ca 3
           
35          
cld Tis 28 17-20 Examinationsrum 02 Franska (FR1093) ca 1
           
           

September

 Ansv.  Datum  Tid  Lokal Kurs/moment  Antal 
           
36          
msp Tor 6 9-12 C102 SSK T4 (VÅ2021) ca 30
           

Oktober

 Ansv.  Datum  Tid  Lokal Kurs/moment  Antal 
           
40          
smk Ons 3 9-12 C102, C239, C339, C237 SSK T1 (VÅ1061, VÅ1048) ca 120
           
msp Fre 5 9-13 C102, C239 Samhällsvet T1 (SO1019) ca 50
lgt Fre 5 14-18 C102, C339, C239, Fö6, C237 SSK T2 (GMC22h) ca 180
           

November

 Ansv.  Datum  Tid  Lokal Kurs/moment  Antal 
           
           

December

 Ansv.  Datum  Tid  Lokal Kurs/moment  Antal 
           
           

Januari 2019

 Ansv.  Datum  Tid  Lokal Kurs/moment  Antal 
           
           

Februari 2019

 Ansv.  Datum  Tid  Lokal Kurs/moment  Antal 
           
           
Senast uppdaterad: